Рух «героїв-відстрільників» паралізує країну

Єзуїтствуючі братчики-анархісти, Mazurok-geroizatsiaнаштовхнені своїм підступним поводирем на чергову вибухову тему, піарнулися по-чорному. Радикальні промо-провокації навряд чи були вчасними й навряд чи – чесними. Однак сама тема «геройського» месництва на поверхню замутненого розслідування справи «караванського стрільця» спливла й без сторонньої «допомоги».

Місяцем раніше її вже намагалися «втопити». Частину подробиць розслідування справи Мазурка було «засекречено» якраз через подібні побоювання. Це був перший «офіційний» острах героїзації «караванського розстрілу»:

«…из показаний выжившего охранника следует, что руководство ТРЦ не просто молчаливо поощряло вымогательство денег, но и объясняло низкую зарплату охранников тем, что «недостающее» они могут «добрать» во время дежурства.
С учетом таких показаний охранника было принято решение НЕ ОБНАРОДОВАТЬ сказанное им, чтобы не вызывать в народе ненависти к охране и не делать из Ярослава Мазурка национального героя, так как в такой ситуации возможная помощь населения в поимке убийцы может прекратиться
…»

Більш ніж зрозуміло: головна небезпека – не в припиненні подібної допомоги, а в можливому НАСЛІДУВАННІ. Який безлад і паніка наповнять країну, якщо подібні «герої-неогайдамаки» почнуть перетворювати її на гуляйполе – методично відстрілювати хапуг-митників, пресувальників-податківців, а найбільше – багатотисячну жадібливу дорожну армію рекетирів-даішників! Що за радикальною логікою є ніби ж і «справедливим». Але яким варварськи-кривавим! Не приведи, Господи!

Бухкають камені в огого-РОД…

Просерфінговуючи новиновими Януковича-родиназавулками, копійнув прикольний провокаційний комент – типу запитання до гаранта:

«Ал-р Янукович близок к возглавлению рейтинга богатейших украинцев. А ведь еще до 2010 года годовой прирост его капитала составлял не более 20-30%. И вдруг в 2010 небывалый успех – прирост в 500%! В 2011 – уже 850%. А на ноябрь 2012 (до конца года еще целых 2 месяца!) абсолютный прирост его богатств составил аж 1300%!!! Что это – случайное совпадение?»

Що тут скажеш, цифри ж цілком висмоктані з пальця. ))) По-перше, реальні цифри не закінчувалися б на «нулі» (це було б 821 чи 1273 відсотки, скажімо)… По-друге, реально успішний бізнесмен без успіху не залишиться, за будь-яких владних «розкладів»… 😉  Працює людина… Татко ж благородно не заважає йому працювати… на благо роду. 🙂

А всім незгодним залишилося тільки кидати електронні камені в огород. В огого-РОД!