Проти ночі: версії параноїків рулять…

З точки зору рядових переконаних синьосимпатиків: стабільність і процвітання в Україні вже настали б, якби справжнім професіоналам не заважала працювати істерія опозиціонерів. Вихід один — те, що заважає, з дороги слід прибрати. І торжество демократії настане відразу після ліквідації опозиції.

Яку опозицію і в чиїй особі «ліквідовувати» — нікому пояснювати не треба, а от який зміст матиме подальша «синя демократія» — питання… Словом, варіант «тюремної Юлі» якраз і подається як «торжество справедливості та правосуддя». Щодо самого ж вигляду «ліквідації» думок ще більше: це і політичне забуття, і пожиттєве ув`язнення, і навіть фізичне усунення…

Точки зору безпосередніх «роздувачів істерії» теж вельми розмаїтими не назвеш. Діагнози й щодо Луценка, й щодо Тимошенко схожі — «важкий, критичний стан», який щодень погіршується фактичним ненаданням медичної допомоги. Процитуємо: «…донька Юлії Тимошенко Євгенія Карр в інтерв’ю німецькому виданню «Bild» днями заявила, що її мати помре, якщо ніхто їй не допоможе. «Моя мати дуже хвора, і вона не отримує необхідної медичної допомоги, страждає від невідомого висипу на шкірі і майже не може ходити», — сказала Є.Карр».

От якраз у цьому «соусі» найбільш інтригуючими, шокуюче цікавими (а може саме від того — й правдоподібними))) можуть видатися й версії «параноїдальні». Одну з них — проти ночі — здавшись під напором «знавця»-ейнштейна, перекажу стисло. Отож, після невдалої нейтралізації Ющенка, організованої свого часу, у нинішньому випадку з набагато «небезпечнішим» представником опозиції відповідні секретні служби (не факт, що українські) діють також НАБАГАТО обачніше — аби спрацювати вже без промаху і «навєрняка», але водночас — «правдоподібно й елегантно» (від останнього «професійного» терміну стає аж моторошно). Тому й робота у даному разі ведеться комплексна (багатьма засобами впливу).

З-поміж таких засобів знавці-параноїки вирізняють різнотипові хвильові (ультра-, інфра- чи т.п.) випромінювачі, котрі розроблялися ще з буремних СРСР-них часів (зокрема, у вигляді від звукохвильових «модуляторів-гармат» до мініатюрних убивчих «брелочків»). Бо як кажуть — й їжаку відомо, що лікувальна панацея — хвильова терапія, якщо її обернути навпаки, може бути досить ефективною «кілерією» (психотропною, імуновбивчою, дестабілізуюче впливаючою на роботу внутрішніх органів жертви, доводячи останні до «колапсу», а жертву до коми, клінічної смерті). Або ж просто, здатна за короткий час перетворити цілком здорову людину на «ходячу руїну».

Так-от, УВАГА: щ-щ-щоночі за стінкою камери Тимошенко (за технологією, апробованою на Луценкові) вмикаються 1-2-4 таких-от хвильовички, котрими методично донищуються залишки здоров`я лідерки опозиції. Тому й інакших камерних новин щодо її стану, аніж «важкий» чи «критичний» ви апріорі не почуєте!..

Ну як, страшно?..